Zajęcia profilowane
Prowadzący: Kuzi Sport Łukasz Kuzemko
Kontakt:
mail: kuzisport.biuro@gmail.com

Znajdziesz nas na facebook.com Kuzi-Sport lub pod adresem witryny kuzisport.pl

Tel: 785-082-777

Plan zajęć:

do uzgodnienia

Termin pierwszych zajęć:

Cena:
 200 zł/miesiąc (4 ZAJĘCIA)

Forma rozliczenia:
 Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu. W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.

Informacja o prowadzącym:
Jestem absolwentem UAM Poznań spec. Gospodarka Przestrzenna, instruktorem sportu, spec. Karate shotokan, instruktorem rekreacji ruchowej spec. Sztuki walki, instruktorem samoobrony. W latach 2010-2011 byłem trenerem Kadry Polski Karate Shotokan/WKF Kadetów. Treningiem sportowym i rekreacyjnym zajmuję się zawodowo, jest to moja pasja, hobby i sposób na życie.