top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • youtube
Zajęcia profilowane
 Class 0aL 
ZAJĘCIA PROFILOWANE - GITARA, UKULELE
Zajęcia: Nauka gry na gitarze (klasyczna, akustyczna, elektryczna,
ukulele dla chętnych w języku angielskim)
Prowadzący: Juliusz Gulewicz
Kontakt:
mail: juliusz.gulewicz@eduges.pl,
tel: 606 224 669

Plan zajęć:
do indywidualnego ustalenia
Termin pierwszych zajęć:
do indywidualnego ustalenia

Cena:
30 min./ 65 zł
45 min./100 zł
60 min./130 zł

Forma rozliczenia:
Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu. W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.

Informacja o zajęciach:
Podczas zajęć uczeń będzie miał możliwość rozwoju swoich pasji muzycznych. Lekcje będą dostosowane indywidualnie do każdego dziecka tak, aby nauka łączyła się z przyjemnością. Uczeń zdobędzie wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą mu swobodnie grać muzykę, którą lubi np. pop, rock, jazz lub muzykę klasyczną. Podzielę się swoim doświadczeniem z zakresu gry w zespole oraz jako solista. Celem zajęć jest zachęcenie dziecka do zabawy z muzyką i przy tej okazji przemycenie niezbędnych do tego celu narzędzi. Jeśli uczeń będzie zainteresowany, oferuję prowadzenie zajęć w języku angielskim.

Informacja o prowadzącym:
Jestem absolwentem szkoły podstawowej i gimnazjum Gaudium et Studium. Moja edukacja muzyczna zaczęła się w szkole muzycznej, w której miałem okazję uczyć się podstaw gry na gitarze klasycznej. Po kilku latach zacząłem również grać na gitarze elektrycznej pod okiem wybitnych gitarzystów i pedagogów: Przemysław Hałuszczak, Jarosław Chmielewski, Michał Kaczmarczyk, Tom Guarna. Aktualnie jestem studentem Hofstra University w Nowym Jorku na kierunku pedagogiki muzycznej oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Amerykanistyka. Regularnie współpracuję z Universal Music Polska z artystami polskiej sceny muzycznej takimi jak Bryska, Amelia Andryszczyk, Ala Tracz, 4Dreamers, Adam Stachowiak czy Carla Fernandes. Posiadam szeroką wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności muzyczne, z którymi chętnie się podzielę.

Coś z Gaudium et Studium:
bottom of page