top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • youtube
Zajęcia profilowane
 Class 0aL 
Prowadzący: Halina Benedyk
Kontakt:
mail: hbenedyk@gmail.com
tel. 606 373 437

 
Plan zajęć:
Termin pierwszych zajęć: ustalony indywidualnie
Cena:
30 min./ 65 zł
45 min./100 zł
60 min./130 zł


Forma rozliczenia:
Rodzice dokonują opłaty za zajęcia profilowane na rachunek bankowy szkoły, razem z czesnym za szkołę. Opłata jest regulowana po przepracowanym miesiącu, po przesłaniu przez prowadzącego nauczyciela liczby zajęć, które odbyły się w danym miesiącu.

W związku z tym opłata za miesiąc zajęć profilowanych może różnić się w zależności od miesiąca.

Informacja o zajęciach:
Zajęcia wokalno-emisyjne pozwalają na rozwinięcie skrzydeł muzycznych dzięki rzetelności ćwiczeń, odpowiedniemu doborowi repertuaru oraz solidnym zapoznaniem się z podstawami zawodu piosenkarza. Będziemy uczyć się interpretacji utworów pod względem technicznym, opanowując umiejętności od poprawnych realizacji przebiegów fraz, właściwego oddechu czy dykcji, jak i ich indywidualnego wykonania w pracy z mikrofonem. Praca nad głosem i doskonalenie sztuki wokalnej jest dla chętnych ją poznać uczennic i uczniów nie tylko przyjemnością samą w sobie, ale i wartością dodaną, przydatną w wielu obszarach życia. Moim zadaniem jest zaopatrzenie podopiecznego w samoświadomość głosową, wspólne poznanie możliwości jego aparatu głosowego oraz przygotowanie go do tego, aby potrafił skutecznie pracować z nim także poza zajęciami. 

Informacja o prowadzącym:
Halina Benedyk to wielokrotnie nagradzana polska wokalistka popowa, której początek kariery sięga lat 80. Utwory „Mamy po 20 lat” oraz „Frontiera” zapewniły jej przepustkę do wielu zrealizowanych tras koncertowych. Laureatka międzynarodowych festiwali w Sopocie i w Opolu, koncertuje po całym kraju do dziś solo oraz w duecie z Włochem Marco Antonellim. Wydała 9 albumów studyjnych, z których część dostępna jest na platformach streamingowych. Prowadzi młodych adeptów wokalu sceny muzycznej z powodzeniem od 15 lat, a jej podopieczni są finalistami najważniejszych konkursów śpiewu w Polsce, włącznie z prestiżową „Szansą na sukces”. 


 
bottom of page